Jiří Bartoška: Kouření nenechá.

Kouření nenechá. Slíbil to Lehkomyslně působí některá prohlášení herce Jiřího Bartošky (69). Teď například slíbil, že nepřestane kouřit. Vysvětlil to tak, že tělo by se v případě, že by se milovaných hřebíčků do rakve vzdal, leklo.

Herec totiž cigaretám holduje od čtrnácti, a tak tvrdí, že by se jeho organismus nevyrovnal se skutečností, kdy by se musel s nikotinem definitivně rozloučit. Zní to vtipně. Nesmíme však zapomenout, že Jiří Bartoška (69) má za sebou onemocnění zákeřnou rakovinou.

Po chemoterapii neměl chuť na alkohol, ta se mu ale vrátila. Pivu a cigaretám zůstane věrný i nadále. Zní to, pravda, humorně, ale s tak těžkou nemocí, jako je rakovina, se nežertuje. .

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...