Jiří Bartoška: Z bouřliváka se stal kliďas?

Herec zraje jako víno

Jiří Bartoška.

Herec JIŘÍ BARTOŠKA (70) oslavil poslední březnový týden své životní jubileum. Nestárnoucí elegán, ale i reklama na kouření, prozradil, že byl pěkné kvítko.

Oslava kulatin jednoho z nejpopulárnějších českých herců byla ve velkém stylu. To, že se „Barťák“ umí pořádně rozjet, ví každý, kdo ho zná. Že byl pěkný průšvihář, přiznává ostatně i on sám. Ve škole měl trojku z chování za neomluvené hodiny a kouří od svých čtrnácti. „Opravdu, šel jsem do školy a kupoval si u paní Beránkové v trafice krabičku,“ práskl na sebe Jiří.

Také vás může zajímat ...

Vášnivým kuřákem je tedy 46 let. A nezměnilo na tom nic ani to, když v roce 2014 onemocněl rakovinou mízních uzlin.

Smutná zpráva tehdy zasáhla celý národ, ale Bartoška se s rakovinou popral, aniž by si odpíral svou oblíbenou ruličku s tabákem.

Manželku vyhrál v loterii

O své milované ženě už před lety prohlásil, že ji vyhrál v loterii, a proto už další jackpoty trefit nemůže. A že to s ním ANDREA (64) mnohdy vůbec jednoduché neměla. Bartoška byl vždy lvem salonů, kolem kterého se motala spousta dívek a žen. Zábavné a elegantní společníky má zkrátka každá žena ráda. A své charisma má herec dodnes. „Zraje jako víno,“ řekla jedna z jeho obdivovatelek.

Jistou dávku rebela si v sobě také zachoval.

Věk totiž bere pouze jako číslo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...