Jiří Bartoška: Z bouřliváka se stal kliďas?

Herec zraje jako víno

Jiří Bartoška.

Herec JIŘÍ BARTOŠKA (70) oslavil poslední březnový týden své životní jubileum. Nestárnoucí elegán, ale i reklama na kouření, prozradil, že byl pěkné kvítko.

Oslava kulatin jednoho z nejpopulárnějších českých herců byla ve velkém stylu. To, že se „Barťák“ umí pořádně rozjet, ví každý, kdo ho zná. Že byl pěkný průšvihář, přiznává ostatně i on sám. Ve škole měl trojku z chování za neomluvené hodiny a kouří od svých čtrnácti. „Opravdu, šel jsem do školy a kupoval si u paní Beránkové v trafice krabičku,“ práskl na sebe Jiří.

Vášnivým kuřákem je tedy 46 let. A nezměnilo na tom nic ani to, když v roce 2014 onemocněl rakovinou mízních uzlin.

Smutná zpráva tehdy zasáhla celý národ, ale Bartoška se s rakovinou popral, aniž by si odpíral svou oblíbenou ruličku s tabákem.

Také vás může zajímat ...

Manželku vyhrál v loterii

O své milované ženě už před lety prohlásil, že ji vyhrál v loterii, a proto už další jackpoty trefit nemůže. A že to s ním ANDREA (64) mnohdy vůbec jednoduché neměla. Bartoška byl vždy lvem salonů, kolem kterého se motala spousta dívek a žen. Zábavné a elegantní společníky má zkrátka každá žena ráda. A své charisma má herec dodnes. „Zraje jako víno,“ řekla jedna z jeho obdivovatelek.

Jistou dávku rebela si v sobě také zachoval.

Věk totiž bere pouze jako číslo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...