Jiří Bartoška: Zase má potíže?

Jiří Bartoška a Andrea Bartošková.

Zatímco minulý rok byl Jiří Bartoška (45) v jednom kole, letos se údajně šetří. Není na tom prý zdravotně nejlépe, a navíc ho za necelé dva měsíce zase čeká Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech.

Nedávno byla jeho manželka Andrea (66) údajně spatřena s několika přítelkyněmi na kávě v jednom luxusním pražském podniku a prý jim vyprávěla, jak obrovský strach o svého manžela má. Sice letos hrál v jednom z méně úspěšných televizních seriálů, ale naštěstí mu jeho role nebrala příliš mnoho energie.

Také vás může zajímat ...

Poslední měsíce se necítí ve své kůži

Měl čas se zabývat i organizací festivalu. Jenže čím víc se to blíží, tím je prý unavenější. Poslední týdny dokonce často tráví rána a dopoledne u doktorů, ke kterým ho manželka starostlivě posílá. Přátelé i manželka o něj mají obrovský strach.Údajně se totiž bojí, že se mu vrátila rakovina, s níž už před třemi lety jednou bojoval.

To by byla skutečně tragická zpráva.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama