Jiří Bartoška: Zase už hazarduje se zdravím

O idolu žen, herci Jiřím Bartoškovi (69), je známo, že tak důležitou věc, jako je zdraví, trestuhodně podceňuje. Zázrakem se mu podařilo zvítězit nad zákeřnou rakovinou, ale kdo by si myslel, že následoval dlouhodobý odpočinek, ten by se velice mýlil.

Čerstvě vyléčený Bartoška tvrdohlavě pokračoval nejen v práci prezidenta karlovarského festivalu, ale také v herecké profesi. Vyčerpaný organismus však takový zápřah nezvládl. Oslabený herec si musel udělat další pauzu a odmítat různé nabídky.

Otevřeně přiznal, že svůj zdravotní stav podcenil. Natáčení filmu Teorie tygra ho vysílilo. Točilo se v horkém létě a v kopcovitém kraji, bylo čtyřicet stupňů Celsia. Zesláblý Bartoška měl problémy s hlasem i sluchem, dokonce sám váhavě připustil, že možná začal po nemoci pracovat příliš brzy.

Své fatální drogy, kouření, se přesto nevzdal. Veškerých oslav se zúčastňuje s obrovským nasazením. Zpravidla střídá „bublinky“ s pivem a pokuřuje.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...