Jiří Bartoška: Zdraví je na posledním místě

Zajímá ho jenom práce

Celý rok dře. Kdy se mu to vymstí?

Každý rok čeká JIŘÍ BARTOŠKA (70) na první červencový týden, kdy se koná mezinárodní filmový festival v Karlových Varech. Jakožto jeho prezident musí před jeho zahájením pracovat do úmoru, jenom aby všechno klaplo. Teď, když je festival v plném proudu, si ale také neodpočine. A co je na tom nejhorší, neodpočine si ani v době, kdy se festival ani přípravy na něj nekonají!

A to je pro něj risk.

Neváhá se klidně i poprat

Také vás může zajímat ...

Hraje totiž na svůj věk náročné role. Na příklad v seriálu Mordparta svedl divokou rvačku. „Pak jsem spadl na zem a on už na mně klečel a dával mi jednu ránu za druhou,“ líčil jeho kolega ADAM ERNEST (24). Naštěstí to bylo jen naoko, přesto by měl Bartoška uvažovat aspoň o krátkém odpočinku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...