Jiří Dvořák: Jeho přítelkyně si ho žárlivě střeží

Vypadá to, že ho drží pěkně zkrátka. Herec Jiří Dvořák (52) už si pěkně dlouho nikam nevyrazil, a přitom on sám o sobě tvrdí, jaký je společenský člověk. Po vítězství v taneční soutěži StarDance také vymetal jeden večírek za druhým.

Údajně mu teď ale noční vycházky zakazuje jeho mladší přítelkyně Jitka Rendárová (30), která ví, jaký je Jiří miláček žen. Ona sama charismatickému herci podlehla, tak proč by to nemohla udělat i jiná? Navíc Jiří k cizím ženám není pokaždé chladný.

Také vás může zajímat ...

Má doma muže, po kterém touží stovky žen

Jitka prý vždy toužila po životě, ve kterém nemusí řešit peníze. To se jí po boku Dvořáka splnilo a nejspíš proto se snaží si ho zuby nehty udržet. Nechce tenhle životní komfort přenechat nějaké jiné a pracovat se jí prý také zrovna nechce.Nicméně se zdá, že Dvořák je do Jitky zamilovaný až po uši a její postranní úmysly vůbec nebere v potaz.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama