Jiří Dvořák: Krutá zpráva od lékařů

Dlouhou dobu čekal na to, než zjistil, co s ním vlastně je. Herec Jiří Dvořák (51) nevěděl, proč ztrácí hlas. Od lékařů se teď ovšem dozvěděl velmi drsný ortel. Bude muset skoncovat s divadlem, jinak může o svůj hlas nadobro přijít.

„Zjistili mi reflux. Původně jsem si myslel, že jde o zánět průdušek,“ přiznal herec svoji bolestnou diagnózu. Při tomto onemocnění se mu tak vrací obsah žaludku zpátky do jícnu, což může zapříčit ztrátu hlasu, v horším případě i rakovinu! Nezbývá mu teď nic jiného, než brát předepsané léky, dodržovat přísný režim a vzdát se alkoholu a cigaret.

Také vás může zajímat ...

Dvořák bude také muset šetřit hlasivky, což znamená, že nemůže vystupovat ve velkých divadlech, kde se mluví hodně nahlas, takže přijde o významné kšefty. Proto si jen párkrát do měsíce zahraje v menším divadle Viola.

Nezbývá tedy nic jiného než doufat, že bude herec vzorným pacientem a neohrozí svoje zdraví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...