Jiří Krampol: Blíží se definitivní konec?

I když se manželka herce Jiřího Krampola (79) Hana (56) snaží abstinovat, v poslední době to vypadá, že od toho opět upouští. Asi zapomněla, proč s odvykáním vlastně začala. Její manžel jí dal totiž drsné ultimátum.

Krampol začínal ztrácet trpělivost s jejími excesy pod vlivem léků a alkoholu a pohrozil jí, že pokud s tím neskoncuje, opustí ji! „Jirka byl z mého pití hodně špatný a mně došlo, že bych o něj mohla přijít,“ vysvětlila Krampolová.

Také vás může zajímat ...

Ovšem nedávno byla nachytána na otevírání nového baru v Praze, kde si při příchodu připila červeným vínem. I když se pak celý večer držela pouze kouření vodní dýmky a popíjením nealkoholických nápojů, jako alkoholička v léčení by si měla dávat pozor i na malé přípitky, které ji mohou opět přivést na špatnou cestu.

Pokud si chce manžela za každou cenu udržet, měla by se mít opravdu na pozoru. Krampol totiž vyhledává přítomnost jiných žen. V poslední době například obdivně mluvil o kolegyni Dagmar Patrasové (62).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...