Jiří Krampol: Dojde na setkání s idolem?

Všichni pro to dělají maximum

Jiří Krampol „Než umřu, rád bych se s Belmondem setkal,“ říká bavič.

Po ničem jiném herec a dabér JIŘÍ KRAMPOL (78) už léta netouží. A tentokrát to vypadá, že by to mohlo vyjít. „Setkání mi přes jeho syna vyjednávají lidé, kteří před dvěma roky natočili celovečerní dokument o Belmondovi.

Řekli mi, že schůzka je možná, ale jen v Paříži, že do Česka Jean-Paul nepojede, protože na tom není zdravotně dobře,“ přiznal Krampol a dodal, že by JEANA-PAULA BELMONDA (84) rád osobně viděl, a proto se za ním do Francie vypraví. „Strašně ho chci ještě vidět, je to skvělý chlap,“ vyznal se jeho český dabér.

Hvězda filmů Profesionál, Muž z Ria nebo Veselé Velikonoce, kterému ve Francii neřekne nikdo jinak než Bébel, měl do Česka přijet už několikrát. Naposledy to bylo před 10 lety, kdy měl hrát se svou divadelní společností Cyrana. „Tenkrát z toho kvůli jeho zdravotním potížím také sešlo,“ vzpomíná Jiří.

Také vás může zajímat ...

Belmondo ze zdravotních důvodů odmítl i svou účast na letošním filmovém festivalu v Karlových Varech.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...