Jiří Krampol: Má strach, že se o něj žena nepostará?

Můžu tu být půl minuty, půl roku

Oblíbený bavič JIŘÍ KRAMPOL (79) je už ve věku, kdy pomýšlí nad nejhorší. Přestože ho netrápí žádné závažné zdravotní potíže, dobře si uvědomuje, že každý nový den může být pro něj tím posledním. „Můžu tu být půl minuty, půl roku, nebo tu strašit jako strejda do 97 let,“ nechal se slyšet Krampol s tím, že je se svým odchodem na onen svět naprosto smířený.

Horší je pro něj myšlenka, že by byl někomu na obtíž. „Z toho mám panickou hrůzu. Jinak pokud je člověk ve stáří relativně zdravý a věk si nepřipouští, je to v klidu,“ míní Krampol, který by zřejmě nerad skončil někde v nějakém starobinci. Taková situace by však neměla nastat. Od čeho má přece o mnoho let mladší ženu HANU (56), která se v nejhorším o něj může postarat.

Že by se obával právě toho, že by toho nebyla schopna?

Také vás může zajímat ...

Možné to rozhodně je.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...