Jiří Krampol: Může přijít o nohu

Nechce se připravit o výdělky

V posledních týdnech to nemá vůbec jednoduché. JIŘÍ KRAMPOL (79) málem přišel o manželku, která spolykala prášky a zapila je alkoholem. Teď jí pomáhá se léčit. Do toho se ale zase ozývá jeho bolavá noha, která zoufale volá po zákroku. On ho ale neustále odkládá!

Možná se v Thajsku Leona zdrží déle, než by chtěla, aby tam přečkala období, kdy se o ní dobře nemluví. Ve Tváří prochází různými změnami. V prvním díle show se představila jako Sestra v akci. «Když zemřela její životní láska, architekt BOŘEK ŠÍPEK (66), stala se z LEONY MACHÁLKOVÉ (50) zlomená žena. Poslední měsíce neřešila nic jiného než hádky o dědictví po zemřelém umělci.

Také vás může zajímat ...

Dnes už ji ovšem trápí něco jiného. O jeho manželce HANĚ (56) je obecně známo, že se k práci moc nemá. Věčně se tedy nudí doma. Ale tomu je teď konec. Aby Krampolová neměla čas myslet na alkohol a věnovala se něčemu užitečnějšímu, manžel ji zaměstnal! Prý je teď jeho asistentkou. Hanka z toho má obrovskou radost.

„Připadám si konečně k něčemu, nemohu opravdu nic nedělat,“ tvrdí i přesto, že byla léta bez práce.

Touží pomáhat ostatním

Prý mu denně kontroluje kalendář a plánuje schůzky. Ale nadlouho to rozhodně nevidí. „Není dobré být s manželem doma a zároveň na každém jeho kroku. Na svoji práci, na kterou se moc těším, si ale musím ještě počkat. “ Údajně touží stát se sociální pracovnicí a pečovatelkou. Na tento nápad ji podle jejích známých přivedl její nedávný pobyt v psychiatrické léčebně.

Jestli jí ale pracovní nadšení vydrží alespoň až do doby, než se úplně uzdraví, to bohužel nikdo neví.

Okolí může jen doufat..

Myslí si, že mu to nepomůže

Pro Krampola je teď ale velkou výhodou, že mu jeho manželka dělá asistentku. Potřebuje ji totiž víc než kdy jindy. Opět ho trápí obrovské bolesti kolena. „Už roky mám problémy s kolenem. Bolí to jako čert, ale někdy to zase nebolí skoro vůbec.

Jen do těch schodů je to mizérie, to chodím krok sun krok a trvá mi to.“ Lékaři mu už léta říkají, že musí jít na operaci, ale o té nechce ani slyšet. „Na operaci nepůjdu, alespoň zatím ne. Kdekomu, koho znám a byl na tom, to udělali buď blbě, nebo s tím má problémy dál. To nechci,“ říká herec a moderátor.

Navíc by kvůli operaci nemohl objíždět republiku se svými besedami a bavit lidi. Ke všemu se mu má letos splnit jeho celoživotní sen. Možná se setká se svým hereckým vzorem JEANEM-PAULEM BELMONDEM (84)! Jenže když koleno nebude léčit, může nakonec klidně přijít i o nohu! To by se pak ale manželka ne- mohla vrátit do práce a zase by upadla do depresí.

Neriskuje tak jen své zdraví, ale i její.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...