Jiří Krampol: Může si za všechno sám?

Nemá téměř žádné úspory!

Do rodinné kasy vždy přispíval pouze on. A jak se zdá, bude tomu tak i nadále.

Známý televizní bavič JIŘÍ KRAMPOL (78) se nijak netají svými finančními problémy. Důchod mu prý sotva pokryje životní výdaje a žádné zajímavé pracovní nabídky se nehrnou. Svou budouc- nost tak bývalý moderátor show Nikdo není dokonalý vidí v dost temných barvách.

Jeho žena HANKA (55) nepracuje, neustále má nějaké úrazy a podle zlých jazyků nikdy ani pracovat nebude.

Nemyslel na zadní vrátka

Hercův kamarád prozradil novinářům, že se mu nedávno Krampol svěřil, že má u sebe poslední tři stovky a snaží se za každou cenu sehnat nějakou práci v televizi. Zatím se mu to ale vůbec nedaří a on je z toho velmi zoufalý. Své stáří si totiž představoval úplně jinak.

Také vás může zajímat ...

V době své největší slávy měl peněz dostatek, užíval si je plnými hrstmi a nejspíš byl přesvědčený, že jeho sláva jen tak nepomine. Nemyslel na zadní vrátka a vydělané peníze „rozfofroval“. „Svým způsobem si za to může opravdu sám.

V době své největší slávy, kdy se mu peníze valily ze všech stran, zbytečně rozhazoval a jeho žena byla schopná prohrát za noc v kasinu i 60 000 korun,“ uvedl zdroj.

Co by za ně nyní manželé dali.

A:

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...