Jiří Krampol: Může si za všechno sám?

Nemá téměř žádné úspory!

Do rodinné kasy vždy přispíval pouze on. A jak se zdá, bude tomu tak i nadále.

Známý televizní bavič JIŘÍ KRAMPOL (78) se nijak netají svými finančními problémy. Důchod mu prý sotva pokryje životní výdaje a žádné zajímavé pracovní nabídky se nehrnou. Svou budouc- nost tak bývalý moderátor show Nikdo není dokonalý vidí v dost temných barvách.

Jeho žena HANKA (55) nepracuje, neustále má nějaké úrazy a podle zlých jazyků nikdy ani pracovat nebude.

Nemyslel na zadní vrátka

Také vás může zajímat ...

Hercův kamarád prozradil novinářům, že se mu nedávno Krampol svěřil, že má u sebe poslední tři stovky a snaží se za každou cenu sehnat nějakou práci v televizi. Zatím se mu to ale vůbec nedaří a on je z toho velmi zoufalý. Své stáří si totiž představoval úplně jinak.

V době své největší slávy měl peněz dostatek, užíval si je plnými hrstmi a nejspíš byl přesvědčený, že jeho sláva jen tak nepomine. Nemyslel na zadní vrátka a vydělané peníze „rozfofroval“. „Svým způsobem si za to může opravdu sám.

V době své největší slávy, kdy se mu peníze valily ze všech stran, zbytečně rozhazoval a jeho žena byla schopná prohrát za noc v kasinu i 60 000 korun,“ uvedl zdroj.

Co by za ně nyní manželé dali.

A:

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...