Jiří Krampol: Nestíhá ji živit a zároveň hlídat

Pomalu se za jeho zády sama ničí?

Hana Krampolová (56) utrpěla několik úrazů a po psychické stránce se dostala na dno. Postupem času se stala závislou nejen na alkoholu, ale také na lécích proti bolesti. Nebere to konce Její situace dokonce zašla tak daleko, že manželka oblíbeného herce Jiřího Krampola (79) skončila na psychiatrické klinice.

Už to vypadalo, že se vše v dobré obrací a hvězdný český pár čekají lepší zítřky, jenže nešťastná situace nebere konce. Po propuštění z kliniky měla Hana dojíždět jako pečovatelka do domova seniorů. Jenže od té doby uplynul rok a v tomto ohledu stále nedošlo k žádné změně.

Také vás může zajímat ...

Nic jí nevychází „Občas jedu s Jirkou na zájezdní vystoupení, jinak nepracuji,“ svěřila se Hana, že ji manžel musí živit. Nepříjemné to určitě musí být i pro Krampola, který se sice snaží být své ženě na blízku, ovšem musí pracovat.

Není nic horšího než být v neustálém stresu, že si v době jeho nepříjemnosti začne jeho choť opět propadat svým závislostem. Hlídat ji ale neustále nemůže.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...