Jiří Krampol zachraňuje svou ženu

Plné ruce práce má herec Jiří Krampol (79) se svou ženou Hankou Krampolovou (56). Ta skončila na psychiatrii poté, co zkombinovala alkohol s prášky. Její muž ji našel bezvládně ležící doma na zemi. Ten moment pro něho musel být nepředstavitelně strašlivý.

Co se jí stalo? Žije vůbec? Dokáže jí ještě někdo pomoci? Hlavou se mu v tu chvíli musely honit ty nejčernější myšlenky. Hanka sice nakonec kolaps ustála, v psychiatrické léčebně, kde ji ošetřovali, ji však provázelo peklo.

Nejenomže Krampolovou v péči lékařů čekal přísný režim a pořádný dril, navíc si musela projít i velkými peripetiemi. Přehazovali si ji tam jako horký brambor! Místo, aby měla klidné prostředí a maximální péči, její zdraví bylo ještě ve větším ohrožení.

Na oddělení, kde byla, totiž měli přijmout i narkomanku nakaženou žloutenkou, která prý plivala kolem sebe a tím váždě ohrožovala personál i pacienty. Jedné sestře prý zasáhla oko. Krampolová si k závislosti na alkoholu a lécích mohla ještě přitížit zákeřnou nemocí.

Také vás může zajímat ...

Prý kvůli rekonstrukci však bylo toto oddělení náhle zrušeno a hercovu manželku poslali předčasně domů navzdory tomu, že její stav měl původně vyžadovat dlouhodobou léčbu.

Krampol má teď hlavu plnou starostí, jak situaci vyřešit. Bojí se totiž, že bez dohledu lékařů a systematického postupu se situace bude opakovat a kdo ví, jak by Hana mohla dopadnout tentokrát. „Máme si s Haničkou najít nějakého psychiatra v místě bydliště,“ říká zoufale Krampol s tím, že situace je dost vážná.

„Je moc důležité, kdo a jak ji bude léčit, aby se ta hrůza už neopakovala. Hnička potřebuje dělat něco smysluplného, jinak bude zle,“ je si jistý. Snad herec něco vymyslí. Jeden z nápadů byl, že Krampol odveze manželku na dovolenou někam k moři.

Tahle terapie musí pomoci snad každému..

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...