Jiří Krampol: Žena mu dává zabrat

Hanka musí brát léky na depresi

Už nemá sílu žít. Alespoň to Jiří Krampol (80) tvrdí o své manželce Haně (57). Prý už ji nic nebaví, odmítá vycházet z domu a ani na nákupy ji už prý nedostane. Takhle špatně na tom prý ještě nikdy nebyla.

Nemá vůbec z ničeho radost

Také vás může zajímat ...

Sice už prý nemá problémy s alkoholem, ale trápí ji, že se nemá o koho starat. Nemůže se starat o svá vnoučata, protože žijí se svými rodiči v Austrálii, a nikdo ji prý nechce zaměstnat.O práci prosí už několik let a stále marně. Dokonce už nechce ani na dovolenou k moři, kterou vždycky tolik milovala.

Pomýšlí na smrt

Krampol se proto čím dál častěji bojí odcházet z domu, aby si náhodou něco neudělala. Už od Nového roku prý jenom leží, skoro nejí a sotva z ní dostane tři kloudné věty denně. A to i přesto, že bere antidepresiva. Herec už přemýšlí i nad tím, že by domů přivedl odbornou pomoc, která by Hance vlila novou krev do žil a probudila v ní chuť k životu.

O tom však jeho žena nechce ani slyšet…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...