Jiří Krampol: Zradil ho kamarád!

Kvůli pomluvám přišel o jednoho ze svých nejlepších přátel! Jiří Krampol (80) prozradil, proč se přestal kamarádit se spisovatelem Milošem Schmidbergerem (71). Údajně totiž zničehonic začal pomlouvat jeho ženu Hanku (57)! Když se veřejnost dozvěděla, že musela být hospitalizovaná kvůli podlomenému zdraví, Schmidberger údajně přišel s tím, že není divu, že je nemocná, když skoro nejí, jenom pije pivo a kouří klidně i sto cigaret denně.

Když se to však Krampol dozvěděl, zavolal mu a pěkně od plic mu řekl, co si o něm myslí. Tímto prý jejich přátelství skončilo. Na svou ženu totiž nedá dopustit a brání ji před veřejností i zlými jazyky zuby nehty.

Také vás může zajímat ...

Na druhou stranu však přiznává, že poslední týdny Hanka vůbec nejedla. Ale že by pila a kouřila tolik cigaret, rozhodně popírá. Když o ní však mluví, selhává mu hlas. Údajně má strach, že se jeho životní láska z nemocnice hned tak nevrátí.

Neví, co si má sám počít, a navíc ani on už není v kondici, aby si mohl dovolit zůstávat doma sám dvacet čtyři hodin denně. Raději však od sebe odežene všechny přátele, než aby nechal kritiku své ženy bez povšimnutí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...