Jiří Lábus: Čeho se obává?

Poznamenaný do konce života

Co nesnáší JIŘÍ LÁBUS (67)? To zřejmě uhodne jen málokdo! Jeho největším nepřítelem je voda! V létě se tedy rozhodně baví jinak než válením se u vody nebo plaváním. „Nemám rád vodu,“ prohlásil nedávno. A také hned prozradil důvod, proč se k vodě nechce ani přiblížit. „Třikrát jsem se topil a mám taky fobii z hloubky.“ Jenže s vodou se nesetkává jen v soukromém životě, ale i v tom pracovním.

Proto mu jeho strach dost zkomplikoval i natáčení filmu Slunce, seno, erotika, v němž měl plavat. Ale to rázně odmítl s tím, že bude muset stačit, když si do vody vleze po pás. Když už se ale přece jen při pobytu u moře rozhodne udělat pár temp, vždycky to je tam, kde stačí.

Může tak být v klidu, že se mu opravdu nemůže nic stát.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...