Jiří Lábus: Fandí mu až na Tchaj-wanu

Jeho popularita sahá až na daleký ostrov v jihovýchodní Asii. Herec JIŘÍ LÁBUS (68) se pochlubil tím, že když s Prodanou nevěstou vystupoval na Tchaj-wanu, lidé na ulici ho běžně zastavovali, aby ho požádali o autogram.

Také vás může zajímat ...

Poznávali v něm totiž Rumburaka z Arabely, kterou byli zvyklí vídat každou neděli v televizi. Před lety tam totiž byla prodána vysílací práva a seriál tam údajně slavil obrovský úspěch. „Docela by mě zajímal ten čínský dabing,“ říká pobaveně Lábus.

Měl možnost poslechnout si německou verzi, která mu přišla velmi povedená. Stejně tak jako si v daleké Americe pochvalují jeho namlouvaní animované Marge ze seriálu Simpsonovi. Přestože v originálu její postava ošklivě chraptí, Lábus to pojal svém a světe div se, v zámoří to nikomu nevadilo. „Divím se, že s tím souhlasili,“ netají se herec.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...