Jiří Lábus: Tajne se oženil!

Přítelkyně plakala

Jiří Lábus

O herci JIRÍM LÁBUSOVI (67) se toho napovídalo hodne. Nekteré historky se zdají být až neuveritelné. Nekteré historky se zdají být až neuveritelné. Ale to, že se v šestadvaceti oženil s Ruskou, mu tehdy všichni uvěřili. Herec pusobil v divadle v Liberci a jeden z jeho kamarádu o nem rozhlásil, že se oženil s dcerou ruského dustojníka. A recesi vychytal na jednicku.

Pridal, že manželé bydlí v Mimoni v bloku B a Jirkova vyvolená se jmenuje IRINA LUKAVSKAJA.

Tuto zprávu pak rozeslal na všechny instituce a po všech známých vcetne osob, kterých si Jirka vážil.

Švorcová mu gratulovala

Také vás může zajímat ...

Jirímu pak chodily dopisy od spousty lidí. Jeden poslal i režisér EWALD SCHORM (†59), kterému komunisti zakázali tocit. „Ten mi tenkrát napsal: Jirko, je to Tvuj život, no uvidíš sám…,“ smeje se dodnes herec a dodává, že jediný pozitivní ohlas obdržel od herecky a komunistické agitátorky – ženy za pultem – JIRINY ŠVORCOVÉ (†83), která mu poslala ruské matrjošky.

„To bylo neco úžasného,“ vzpomíná dodnes na recesi herec a dodává, že jeho tehdejší přítelkyně šla na zkoušku do divadla a dostala tuto zprávu v obálce na vrátnici. „Rozbrecela se tehdy, že jsem jí nerekl, že se budu ženit,“ uzavírá svou veselku. Herec to ale kamarádovi vrátil. Poslal mu mystifi – kující bolševický scénár, ve kterém mel údajne hrát tu nejkladnejší postavu. „Koncilo to scénou, jak v srpnu 1968 prilétají ruské letky a on se drží s partnerkou za ruku a ríkají, jak je dobre, že prišli vcas,“ smeje se Lábus a doplnuje, že kamarád žil tri nedele v hruze, co to bude muset hrát za divocinu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...