Jiří Lábus: Vymýšlí jen samé lotroviny

Jako malé dítě! Přesně to říkají přátelé i kolegové o JIŘÍM LÁBUSOVI (68). Prý už konečně odhalili, proč si dodnes herec nenašel žádnou partnerku.

Proč je pořád sám?

Také vás může zajímat ...

Ženy touží po opravdových mužích, kteří zastanou tvrdou práci a zároveň umějí pohladit a podpořit a dřímá v nich romantická duše. Nic z toho ovšem neplatí pro Jiřího Lábuse. Jeho zajímá jediné. Co by komu zase provedl!

Pokaždé když se prý objeví v divadle nebo pozve někoho ze svých přátel k sobě domů, musejí všichni počítat s tím, že jim provede nějaký žert.

Nerozlučná dvojka

Lábus však svoji dětinskost svaluje na to, že přece nemá žádné děti, a tak si to musí někde vynahradit. Jenže proč děti nemá? Protože by s ním prý žádná dlouho nevydržela. A prý ani on s ní. Potřebuje mít volnost a chce si dělat, co se mu zlíbí. Co ze všeho nejvíc nesnáší, je to, když mu někdo mluví do života.

Navíc má vedle sebe už desítky let věrného kamaráda OLDŘICHA KAISERA (63), s nímž také vymýšlí jednu kulišárnu za druhou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...