Jiří Lábus: Za volant si nikdy nesedne!

Přesto, že má Jiří Lábus (67) řidičský průkaz, za volantem ho neuvidíte. Důvod je prostý, neumí prý řídit! Když v roce 1973 natáčel detektivku Zatykač na královnu, bylo potřeba, aby řídil dodávku, v níž dojde k vraždě mladé slečny.

Problém ale byl, že Lábus neměl řidičák. Na Barrandově mu proto zařídili rychlokurs v autoškole a herec tak získal papíry během 14 dnů. Lábus sice zkoušky udělal, učiteli v autoškole musel ale slíbit, že si v životě za volant nesedne.

A jak řekl, tak také udělal. „Jsem bez auta, ale vůbec mi to nevadí,“ říká herec. Copak mu vůbec nevadí, že je odkázaný na dobrotu svých přátel, kteří ho vozí?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...