Jiří Lábus: Zapleten do podvodu

Za dobrotu na žebrotu – říká se. Anebo: Cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly. O tom se přesvědčil komik Jiří Lábus (66). Rozhodl se udělat dobrý skutek pro spoluobčany z Prahy 10, ale způsobil si nepříjemnosti.

Namočil se do průšvihu s podivným nákupem krkonošského hotelu, který schválili příslušní zastupitelé i jeden bývalý ministr. Tehdejší zastupitelé byli problémovým nákupem hotelu tak nadšeni, že se v roce 2009 rozhodli natočit propagační video, které namluvil právě Lábus.

Neměl ale tušení, že jde o podivné vyvedení mnoha milionů korun z rozpočtu Prahy 10. Horský hotel byl rekonstruován za podezřelých okolností, zakázky byly nadsazené. Herec řekl, že je to pro něho velké zklamání.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...