Jiří Langmajer a Adéla Gondíková: Proč si ho odmítá vzít za muže?

Láska až za hrob, ale svatba nikde. Herečka ADÉLA GONDÍKOVÁ (45) se k oltáři, se svým partnerem JIŘÍM LANGMAJEREM (52), nechystá, i když on by rád. Proč si Adéla odmítá znovu obléknout svatební šaty?

Pár, který média často zmiňují a také mají pádný důvod. Herečka Adéla Gondíková (45) a její partner Jiří Langmajer (52) jsou spolu už dlouhou dobu a navenek všem tvrdí, jak se dokonale doplňují a jsou spolu šťastní.

Také vás může zajímat ...

Pokud se skutečně tak milují, proč si svou lásku nevyznají před oltářem před očima všech jejich příbuzných a přátel? Jsou spolu už 6 let a to je zároveň i doba, před kterou Langmajer opustil svou bývalou manželku Kamilu a své dvě dcery Terezu (27) a Julii (19). Dcery s ním dlouhou dobu nemluvily a byly na něj naštvané.

Naštvala se

Nicméně v současnosti už je prý jejich vztah v pořádku, alespoň to tak Langmajer tvrdí… Spousta lidí by po takové době společného soužití očekávalo znít svatební zvony. Adéla to však má úplně jinak. Neustále slýchá dotazy na to, jestli si už Langmajera konečně vezme. Její reakce jsou ale většinou takové, že protočí oči a nechá to bez odpovědi.

Nedávno se zdála být dokonce tímto dotazem rozladěná. „Ptejte se někoho mladšího, já nad tím nepřemýšlím,“ odpověděla arogantním tónem herečka. Dále také potvrdila, že jednou za nevěstu už byla a po druhé už jí být nechce.

Svatební šaty si poprvé a nejspíš naposledy oblékla roku 2003 a to pro herce a hudebníka Ondřeje Brouska (37), se kterým se rozvedli roku 2010.

„Být nevěstou jsem si zkusila jednou, znovu to nechci,“ tvrdí Gondíková. Nicméně to se nám nezdá jako dost dobré odůvodnění pro to, že si nechce vzít svého muže, kterého údajně tolik miluje. Nevěří snad, že jim to s Langmajerem vydrží?

Přece jen se kvůli Adéle od základů změnil a krásné ženy ho prý nechávají chladným, ale kde je psáno, že to tak bude napořad?

Touží po dalším dítěti

Herečka má z minulého manželství dceru Nelu Brouskovou (14), nicméně touží prý ve skrytu duše po tom, že se stane znovu matkou. „Umím si to představit,“ přiznala herečka. Nicméně je realistka a ví, že další těhotenství by v jejím věku bylo kritické a byla by pod velkým dohledem, na což už se necítí. Přišla tedy s nápadem si dítě adoptovat, prý by to pro ni byla dokonalá alternativa.

Bohužel její partner se s tímto nápadem moc neztotožňuje. Po dítěti vysloveně netouží a už vůbec ne po adoptovaném dítěti. „Už na to nemáme věk, chci mít klid,“ prozradil herec.

Není tohle také jeden z důvodů, proč si ho Gondíková odmítá vzít?

Lezou si na nervy?

Když muž se ženou odmítá mít potomky, není to totiž nejlepší znamení. I když se zdá, že oba jsou pracovně velmi vytíženi, není to tak docela pravda. Aktuálně spolu totiž tráví dost času, jelikož oba spolu hrají v divadle. Vídají se tedy možná až příliš často. Takhle intenzivní vztah se jim však může brzy zajídat. Jsou spolu téměř nonstop.

Když si chce například Adéla číst, Langmajer prý vedle ní cvičí jógu. Zdá se, jako by byl na okaté černovlásce téměř závislý. Co ale, až se rozhlédne a zjistí, že není jediná na světě? Toho se právě Adéíla bojí a chce být ujištěná, že může od Langmajera vzít nohy na ramena kdykoliv se jí to zlíbí. Proto se nechce vdát a připoutat se k němu navždy.

Je ale v takovém případě správné spolu zůstávat?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama