Jiří Menzel a Olga Menzelová: Opustí nemocného manžela kvůli jinému?

Krásná, sportovně založená a také skvělá matka. Filmová producentka OLGA MENZELOVÁ (40) se má čím chlubit. Jejím manželem je oscarový režisér JIŘÍ MENZEL (80), který se momentálně potýká s vážnými zdravotními problémy. Olga o něj zatím trpělivě pečuje.

Není žádným tajemstvím, že známý režisér Jiří Menzel (80) strávil téměř rok v nemocnicích a nejrůznějších rehabilitačních zařízeních. Jeho manželka Olga Menzelová (40) mu byla po celou tu dobu oporou. Menzel prodělal velmi těžkou operaci mozku, jelikož mu v něm lékaři našli zákeřnou infekci, která by ho mohla stát život.

Také vás může zajímat ...

Poté strávil měsíc v umělém spánku, což bylo pro jeho manželku i dcerky Aničku (9) a Evičku (3) psychicky velmi náročné.

Natrápila se

Poté se tedy téměř rok léčil a vystřídal všechna možná rehabilitační centra a nemocnice. Aktuálně je již Jiří Menzel doma, z nemocnice ho před pár týdny propustili do domácí péče. Vánoce tedy prožije s manželkou a dcerami, z čehož má nejspíš větší radost Olga.

Jiří je totiž známý tím, že má rád svůj klid a soukromí, tudíž ho velká vánoční veselice moc nepotěší.

„Pro nás je to ten nejkrásnější dárek,“ radovala se manželka Olga. Není divu, když byl manžel v nemocnici, dost se natrápila. Za manželem dennodenně do nemocnice jezdila, a to i několikrát za den. Do toho musela stíhat péči o dvě malé dcerky, což také není zrovna jednoduchý úkol. Byl to nejspíš nejnáročnější rok v jejím životě, ale jak na sama tvrdí, stálo to za to.

Cítí se teď mnohem silnější a samostatnější. Ocenil to však vůbec její manžel? Zdá se nám, že si moc neuvědomuje, co doma má.

Jiná žena by mu nejspíš takovou péči nevěnovala, jenže on to prý bere jako samozřejmost.

Našla jinou mužskou náruč?

Snad žádná žena by nevydržela tolik starostí a stresu najednou. I ta nejsilnější žena se čas od času potřebuje zachumlat do bezpečné mužské náruče, která ji uklidní a dodá sílu.

Měla snad takovou náruč i Menzelová? Podle důvěrných zdrojů ano. Ona sama to samozřejmě nepřizná, jelikož manžela už má doma a nechce dělat žádné rozbroje. Nicméně když jí bylo nejhůř, pomáhal jí její bývalý partner a také biologický otec její dcery Aničky, režisér Jaroslav Brabec (63).

Lidé je společně vídali docela často a zdálo se, že Brabec s Olgou tráví čas nenuceně a především skutečně rád.

Zdá se, že mu stále není tak úplně lhostejná.

Doufá v šanci?

Jaroslav Brabec stále nemá vážnou známost a je sám. Čeká snad, že mu Olga dá snad ještě jednu šanci? Zdá se nám, že ano, dokonce i jeho blízcí přátelé nám potvrdili, že k Menzelové nejspíš stále něco cítí, jen si to sám sobě nedokáže přiznat. Údajně prý s jeho pomocí může počítat kdykoli a může se jednat o cokoli.

To jsou velmi vážné sliby, které by jen tak někdo nesložil. Sama Olga na dotaz ohledně Brabce raději mlčela. Že by i ona skrývala své city? Jedno je však jasné. Jiří Menzel je aktuálně na invalidním vozíku a delší dobu na něm asi i zůstane. Olga rozhodně ještě není tak stará na to, aby celý život pečovala o invalidu, který jí bohužel nemůže poskytnout normální partnerský život.

Koneckonců už předtím než Menzela odvezli do nemocnice, bydleli s Olgou odděleně. Ona s dcerami a on sám, jelikož prý potřebuje svůj klid a také soukromí. Zdá se, jako by měl nejspíš před manželkou nějaké tajnosti. Přece jen v minulých letech byl pěkný sukničkář, kdoví jak tomu je teď.

Prezentují se spíš jako velmi dobří přátelé než jako manželé se vším všudy.

Zaslouží si víc

Spousta lidí se shoduje na tom, že Menzelová si zaslouží daleko víc než jen manžela, který nejspíš ani neví, čím vším si jeho žena musela projít. Její blízcí přátelé se také shodli na tom, že k Brabcovi se hodila víc a také působila víc uvolněně a šťastně.

Možná to bude proto, že Brabcovi nevadilo s ní bydlet pod jednou střechou, tudíž jí pomáhal s domácností a se vším, co k tomu patří.

Olga je teď nejspíše v euforii z toho, že se Jiří vrátil domů z nemocnice. Nedochází jí však, že tohle ještě zdaleka není konec. Čekají ho kontroly, rehabilitace a spousta dalších záležitostí, které budou velmi náročné pro oba manžele. Kdoví, jestli se Jiří vůbec postaví na vlastní nohy z invalidního vozíku. Má na takový život Olga vůbec sílu?

Nezaslouží si alespoň trochu klidný život po tom všem, co pro manžela udělala?

Chtěl by klid

Už před delší dobou kolovaly fámy, že Menzel je s Olgou jen proto, že je mladá a krásná. Líbilo se mu chlubit se mladou ženou, ale jinak se k ní jako k partnerce nechoval. Začne si své ženy víc vážit za to, co pro něj dělá, nebo jí bude tolerovat paralelní vztah s jiným mužem? Jiřímu by nejspíš ani moc nevadilo, kdyby se vrátila do náruče Jaroslava Brabce.

Třeba by mu bylo příjemnější, kdyby mu Olga pořídila na pár hodin denně ošetřovatelku a žila také svůj život. Měl by tak svůj oblíbený klid, ticho a soukromí. Co víc by Jiřímu Menzelovi chybělo?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama