Jiří Menzel: Drastický úbytek váhy

Stav režiséra JIŘÍHO MENZELA (80) je stále kritický. Za sedm měsíců zhubl režisér 25 kilo, což se výrazně projevilo na jeho vzhledu i síle. Je stále velmi slabý a nedokáže se ani sám postavit. Všichni ale doufají, že se dá brzy dohromady. Momentálně se ho personál berounské nemocnice snaží alespoň usazovat na lůžku či v kolečkovém křesle.

Odborníci mu sestavují speciální jídelníček, aby trochu přibral a zesílil. Dobrou zprávou je, že i po týdnech v umělém spánku, do kterého byl po operaci mozku uveden, dokáže vnímat a mluvit.

Také vás může zajímat ...

Podle lékařů potřebuje ještě vědomí posílit, aby mozek mohl dávat pokyny pohybům těla.

Horší, než čekala

Jeho manželka OLGA (40) za ním jezdí pravidelně do nemocnice, ale sama čekala, že se jeho stav bude zlepšovat rychleji. Myslela si, že společně s dcerami vyrazí celá rodina v létě k moři. Bohužel na to zřejmě nebude mít režisér ještě několik měsíců síly.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...