Jiří Menzel je doma z nemocnice!

Při předávání cen Mistr umění v pražském Divadle Perštýn se stalo něco, s čím organizátoři rozhodně nepočítali, ale všechny to potěšilo. Za režiséra Jiřího Menzela (80) přebírala cenu jeho manželka Olga Menzelová (44) a překvapeným přítomným sdělila, že tvůrce mnoha slavných filmů už je z nemocnice doma, natolik se jeho stav zlepšil.

Také vás může zajímat ...

Ještě nedávno se vlivem meningokokové infekce mozku a prodělaných operacích Jiří nacházel v takřka dezolátním stavu, ale teď už se doléčuje doma. Neuvěřitelné! Olga Menzelová zároveň osvětlila, jak k nebezpečné virové infekci přišel – pravděpodobně kvůli klimatizaci v letadle. „Je to nemoc teenagerů a ani pro mladého člověka není snadné nákazu zvládnout,“ dodala Olga.

Kdy se asi dočkáme režiséra Menzela venku na procházce?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...