Jiří Menzel: Snaží se pomoct jemu, nebo spíš sama sobě?

Vypadá to, že už neví kudy kam a tak zkouší úplně všechno. Jiří Menzel (80) má za sebou složitou operaci mozku, přičemž je stále ve vážném stavu. Olga Menzelová (40) se tak rozhodla, že pokusí manželovi pomoci prostřednictvím léčitele Jaroslava Doubravy.

Také vás může zajímat ...

Je zarážející, že se na takový postup dala zrovna v době, kdy se vede boj proti šarlatánům všeho druhu, kteří se ve většině případů jen snaží zoufalé nemocné obrat o peníze. „Vím, že to funguje, když totiž pan Jaroslav nemůže přijít, Jirka je na tom o poznání hůře,“ tvrdí Olga, které léčitele doporučila Eva Pilarová (78).

Odborníci se shodují, že působení léčitelů pacientům sice nepomůže, ale ani neuškodí. Na druhou stranu je to ale často pomoc hlavně pro příbuzné, kteří mají alespoň pocit, že něco dělají. Je to i případ Olgy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...