Jiří Menzel: Zachránil mu léčitel život?

Loni musel být režisér JIŘÍ MENZEL (80) hospitalizován kvůli infekci mozku. Lékaři provedli složitou operaci, po níž následovala dlouhá rekonvalescence. Zásluhu na tom, že se jeho stav zázračně zlepšil, má i zpěvačka EVA PILAROVÁ (78).

Také vás může zajímat ...

Když se slavná zpěvačka dozvěděla, co se jejímu kamarádovi stalo, okamžitě kontaktovala svého dvorního léčitele JAROSLAVA DOUBRAVU a požádala ho o pomoc. Tu nabídla i režisérově manželce OLZE MENZELOVÉ (40), která se u režisérova lůžka strachovala o jeho život. Pilarová Olgu kontaktovala okamžitě po Menzel o v ě p ř e v o z u do nemocnice a Doubravu jí doporučila. Aby ne!

Je to její zachránce a Eva na něj pěje ódy, kudy chodí. Před lety jí totiž právě tento léčitel pomohl uzdravit se, když bojovala se zákeřnou nemocí. Lékaři jí tehdy dokonce dávali jen rok a půl života.

A zdá se, že i tentokrát byly jeho schopnosti velmi užitečné.

Olga Menzelová, Jiří Menzel: Režisérova žena léčitelům nevěřila až do chvíle, kdy jeden pomohl jejímu muži.
Olga Menzelová, Jiří Menzel: Režisérova žena léčitelům nevěřila až do chvíle, kdy jeden pomohl jejímu muži.

Zpočátku mu nevěřila

Menzel ležel po operaci dlouho v bezvědomí. „Je zázrak, že Jiří vůbec přežil. Když k němu ale začal docházet léčitel Jaroslav Doubrava, okamžitě se jeho stav začal zlepšovat,“ svěřila se médiím Menzelová.Ta sice byla zpočátku velmi skeptická, ale kvůli manželově záchraně a pro to, aby se opět zotavil, byla ochotna vyzkoušet cokoli.

Nyní je už přesvědčena, že léčitel jejímu muži opravdu prospívá. „Vím, že to funguje! Když pan Doubrava z nějakého důvodu několik dní nemůže přijít, okamžitě je to poznat,“ tvrdí Olga. „Vždy ho chytne za ruce a posílá mu pozitivní energii,“ popisuje Doubravovy metody režisérova žena a přiznává, že sama nechápe, jak něco takového vůbec může fungovat.

Není ale sama, kdo na Doubravu zprvu pohlížel nedůvěřivě. Stejný problém přiznala na počátku setkání s ním i sama Eva Pilarová. Její kocour však prý za léčitelem ihned běžel a rozplácl se před ním pohodlně na záda.To prý bylo naprosto nezvyklé. Zpěvačka byla z jeho schopností natolik unešená, že o něm dokonce napsala knihu a dodnes se s ním stýká.

„Čas od času za mnou zajde a zvyšuje mi imunitu, abych držela pohromadě,“ směje se slavná „Pilarka“. Menzelová a její manžel jí za její pomoc budou navždy vděční.

A Olga bude jistě služeb léčitele i nadále ráda využívat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...