Jiří Pomeje: Další manželská krize krize na obzoru

Zatímco celé Česko v posledních týdnech řešilo jeho zdraví, sám JIŘÍ POMEJE (53) má úplně jiné starosti! Jeho přátelé totiž tvrdí, že má obrovský strach z toho, že ho opustí jeho krásná manželka ANDREA (29). I proto zmizel?

Už pár měsíců prožívá hotové peklo. Nejdříve držel hladovku, aby vypudil ven z těla zákeřnou rakovinu, a pak absolvoval náročnou onkologickou operaci, která ho připravila o hlas! Když ho lékaři začátkem února pouštěli domů, spadl mu kámen ze srdce. Těšil se na to, že zase bude ve svém hnízdečku lásky se svou milovanou ženou a dcerou.

Také vás může zajímat ...

Ale uplynul měsíc a vypadá to, že jejich manželství utrpělo vážné trhliny! A rozhodně to není poprvé, krizi pár prožíval i těsně předtím, než Jiřímu lékaři děsivou zprávu o jeho zdraví prozradili. „Takovéhle dusno u nás ještě nikdy nebylo. Jsem z toho naprosto zoufalý,“ prozradil tehdy.

Tenhle rozvod už bych nepřežil,“ zoufal si.

Andrea Pomeje
Andrea Pomeje

Žárlí na ni

Když se pak začal s rakovinou léčit, hádky ustaly. Jenže teď, když je zase zdravý, všechno začíná nanovo. Podle přátel se Andree nelíbí, že kvůli němu přichází o lukrativní kšefty! „Měla jsem hrát v Bangkoku a na Koh Samui, ale musela jsem to zrušit,“ prozradila Andrea. A tak se místo toho dál stará o svého manžela a dcerku.

Ačkoli by se už o dceru mohl starat sám a svou manželku pustit do exotiky, prý to neudělá, protože se bojí, že by třeba utekla za jiným!

„Jirka k partnerkám vždy takhle přistupoval,“ prozradil jeden z jeho dobrých známých.

Proč zmizel?

Byl také zvyklý na to, že se o své partnerky uměl postarat a snášel jim modré z nebe, jenže teď se karty obrátily, a to mu na psychice nepřidává. Podle posledních informací navíc zmizel neznámo kam. Ani nedošel na domluvené léčení. Když mu novináři poslali otázku, zda žije, odpověděl jen stroze: „Jo.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...