Jiří Pomeje: Hrozí mu rozpad třetího manželství

Musí sekat latinu, jinak s ním už nechce být!

Po odstranění hlasivek a hrtanu se Jiří Pomeje (53) pomalu vrací k běžnému životu před operací. Nemůže sice mluvit a domlouvá se pouze posunky, ale v domácnosti funguje a pomáhá. Jeho žena Andrea (29) mu přesto vyhrožuje rozvodem.

Léčba Jiřího Pomeje (53) ani zdaleka nekončí. Bude se muset učit znovu mluvit pomocí takzvaného slavíka a je možné, že bude uvažovat o hlasové protéze. Do té doby se ale bude dorozumívat pouze posunky. Ani to ho naštěstí nelimituje v běžných činnostech.

Také vás může zajímat ...
Přestože ještě nemluví, už své ženě pomáhá

Vyřizuje například nákupy potravin a Andrea (29) už na vše není sama jako dřív. Přesto má pro svého muže jedno ultimátum a když ho Jiří nedodrží, opustí ho. „Řekla jsem mu, že pokud začne žít minulým způsobem života, tak u toho být už nechci,“ říká dýdžejka.

Před Pomejeho onemocněním pár procházel krizí. Kvůli rakovině ji na chvíli přestali řešit, ale přidaly se problémy v posteli. „Oba jsme ve stresu a na sex člověk nemá ani myšlenky,“ přiznala Andrea, která by si přála, aby teď Jiří přestal pít alkohol a žil zdravě. Pokud ne, bude rozvod?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...