Jiří Pomeje: Napraví svůj zpackaný život?

Zkrachoval, má dluhy, zápolí s rakovinou. Potřetí se rozvádí. Má ještě vůbec šanci na šťastný život?

Herec a bývalý producent JIŘÍ POMEJE (53) má nejlepší léta své kariéry zřejmě definitivně za sebou. V poslední době to s ním jde z kopce přímo nezadržitelným tempem.

Dlouhovlasý, vysoký chlap s podmanivým chraplákem. V takové podobě Jiří Pomeje (53) okouzloval nejenom divačky, ale i své kolegyně ze showbyznysu. V roce 1994 jeho šarmu podlehla herečka a modelka Michaela Kuklová (50), vzali se a Pomeje se po několika úspěších na vrcholu sil rozhodl financovat velkolepý romantický film Andělská tvář.

Také vás může zajímat ...

Vyklubal se z něj ovšem propadák, Pomeje zkrachoval a začal údajně pít jako duha. Manželství skončilo v roce 2007 a Kuklová měla ještě nedávno splácet jeho dluhy. Po hercově boku ji o rok později vystřídala Iveta Bartošová (†48), která se s ním ale rozvedla po dvou letech s tím, že ji měl připravit o statisíce.

Velká gesta, spoustu slov a skutek utek

Léčí se alkoholem Pomejeho třetí manželkou se v roce 2013 stala Andrea Šťastná (30). Stejně jako Bartošová sice podepsala s Jiřím předmanželskou smlouvu, ale i tak jí dnes hrozí, že bude jeho dluhy splácet až do konce života.

Navíc si s totálně nespolehlivým mužem pořídila dcerku Annu (5), která bude nejspíš vyrůstat bez vlastního otce. Pomejeho eskapády se stále stupňují. Vedle bezvýchodné finanční situace mu komplikuje život zničené zdraví, závislost na lécích a alkoholu. Z charismatického vazouna je troska. Víc než před měsícem se zjistilo, že má zlomeninu pánve.

Rakovina je zpět

Nyní vyplulo na povrch, že jde o metastáze rakoviny, které má v kostech. Podle lékařů není ale nic ztraceno. Jenže to by musel Pomeje opět bojovat. Má na to ale sílu, když je teď na všechno sám? Poté, co se mu marně snažil pomoci jeho otec, ho nakonec musel odvézt do nemocnice dlouholetý kamarád.

Pomeje obviňuje ze svého neštěstí všechny kolem a neumí přiznat, že si za většinu problémů může sám.

Na Andreu vytrvale hází špínu a tím posledním, na kom zbědovanému herci snad ještě záleží, je jeho dcera. Manželka se ovšem už nechala slyšet, že u rozvodu, bude usilovat o to, aby jí byla Anička svěřena do výhradní péče. Nemoc ale vše možná ještě změní.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama