Jiří Pomeje: Válcují ho finanční problémy!

Nemocný Jiří Pomeje (52) stále řeší peníze. Sám se přiznal, že rakovina hrtanu už ho stála půl milionu korun, a to ještě není u konce. Bohužel je tu otázka, z čeho to všechno zaplatí. Jeho kamarád a producent Pavel Pásek (50), který mu vždy finančně pomohl, se nyní nechal slyšet, že už bude sloužit jen jako mentální podpora.

Andrea živí celou rodinu.
Andrea živí celou rodinu

A to proto, že už mu půjčil pěkně tučné sumy a tvrdí, že přece není žádná banka. Jak si teď ale Jiří poradí? Pomůže mu snad jeho manželka Andrea (29)? Asi těžko, když už teď živí celou rodinu! Pomeje se netajil s tím, že se chystá na úřad práce, ale je otázkou, jestli při své nemoci vůbec nějaké zaměstnání najde. Jak to vypadá, dluhů bude ještě více než dřív.

Dokáží manželé tohle nadělení ještě ustát?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...