Jiří Strach: Navštívil ho při natáčení duch?

Tajemný klášter

Jiří Strach

Tomu se říká klika! Režisér JIŘÍ STRACH (43) boduje se svou detektivkou Labyrint nejen u českých diváků, ale ovace sklízí i v sousedním Německu. A zaujal je natolik, že uzavřeli smlouvu s Českou televizí a chystají se natočit její remake. „Alles gute neboli všechno dobré“, těmito slovy okomentoval režisér úspěch.

Napjatou atmosféru detektivního seriálu umocňuje i tajemné místo, kde se seriál odehrává. V klášteře Rosa coeli v Dolních Kounicích, který je opředen velkým množstvím hrůzostrašných legend, se i filmovému štábu přihodilo něco podivného. „Během nočního natáčení tam jeden nebo dva lidi zahlédli podivný přízrak.

Druhý den jsme se dozvěděli, že to byl možná duch mrtvého kostelníka, který hlídá, aby do kláštera nikdo nechodil v noci…“ prozradil nám zdroj ze štábu a dodal, že měli tak trochu nahnáno.

Také vás může zajímat ...

Třeba jim ale ten duch přivolal takový úspěch, že?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...