Jiří Suchý: Může za bratrovy deprese?

Ondřej Suchý a Jiří Suchý

Zatímco JIŘÍ SUCHÝ (86) se těší ze života, jeho mladší bratr ONDŘEJ (72) bojuje s depresemi. Jak sám spisovatel a moderátor přiznává, o svou tělesnou schránku se snaží pečovat poctivě, horší je to prý s psychikou.

Syndrom vyhoření

Také vás může zajímat ...

„Poté, co všechno mi řekli přátelé, kteří si prošli soukromým peklem – syndromem vyhoření – myslím, že letos poznávám, co to vlastně je,“ vypráví Suchý s tím, že se úzkostné stavy snaží zahánět bez pomoci lékařů a rok spoléhá na antidepresiva. Ty však zřejmě tolik nezabírají. Zvláštní ale je, že Ondřeje postihl syndrom vyhoření, když se mu po pracovní stránce celkem daří.

Podepsal smlouvy hned na dvě knížky a vedle toho se věnuje natáčení svého vlastního rozhlasového pořadu Nostalgické muzeum.

Že by se ho zmocnil pocit, že žije ve stínu slavnějšího bratra Jiřího, který je principálem divadla Semafor a daří se mu vše, nač sáhne? Možné to je, to však ví, pouze sám Ondřej. Jisté je, že o bratrovi mluví jen v dobrém a říká o něm, že právě on je schopný mu vlít novou energii do žil.
„Dobíjí baterky,“ pochvaluje si.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...