Jiří Zmožek: Fanaticky věřící

Naprosto propadl Bohu

Dnes už skládá pouze písničky o Bohu

Bývaly doby, kdy patřil mezi nejúspěšnější a nejbohatší lidi v českém showbyznysu. Jeho hity Už mi lásko není dvacet let nebo Zvonky štěstí se staly evergreeny. Pak ale úspěšný hitmaker a zpě vák JIŘÍ ZMOŽEK (74) zcela zmizel z hudební scény a obrátil svůj život naruby. Naprosto propadl Bohu a podle jeho přátel se z něj stal fanatik.

Temné období

V 80. letech si přitom užíval vydělaných milionů a měl hromady přátel. Následovalo ale temné období, během kterého se Jiří rozvedl a zkrachovalo i jeho vydavatelství. Tehdy se chtěl dokonce zabít. Právě proto se obrátil k víře, začal se vyhýbat přátelům i kolegům a se světem showbyznysu nechce mít nic společného. Dnes je znovu ženatý s o 20 let mladší ženou.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...