Jiřina Bohdalová: Drsně odsoudila mladé komiky

Herecká stálice Jiřina Bohdalová (87) se nepárala se svými mladšími kolegy z branže. Když dostávala cenu za celoživotní přínos humoru v rámci zahájení Komedy festu v Plzni přiznala, že se jí vůbec nelíbí dnešní humorná představení, protože jsou stále častěji obsazováni mladí oblíbení herci, kteří to neumí.

Také vás může zajímat ...

„Co mi dneska hodně vadí, je vulgarita převlečená za humor,“ vysvětlila Bohdalová, která si zároveň posteskla nad již mrtvým Janem Werichem (†75) nebo Vladimírem Menšíkem(† 58). Ti prý na rozdíl od dnešní generace uměli sprostá slova vyměnit za něco slušného, aby si je divák domyslel sám, a v tom tkvěl ten správný vtip.

Možná, že by si Bohdalová měla založit nějaký vlastní kurz humoru, kde by mladým hercům vysvětlovala, co je vlastně v pořádku, a co zase ne. Určitě by to mělo velký ohlas a ještě by si přišla na pěkných pár „kaček“.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...