Jiřina Bohdalová: Má snad problémy se srdcem?

Můžou za to geny?

O své zdraví teď bude dbát mnohem víc!

Když byla před necelým týdnem populární herečka JIŘINA BOHDALOVÁ (86) spatřena v blízkosti pražského Institutu klinické a experimentální medicíny, všichni se začali ptát, co se děje. Je snad vážně nemocná? Jaké problémy má se srdcem? Nakonec se ale ukázalo, že je všechno jinak, než to vypadá.

Zlobí ji játra a ledviny?

Herečka nešla na vyšetření srdce, ale do IKEMu dorazila kvůli nové knize Kardiorenální syndromy, kterou měla právě na tomto místě pokřtít. Protože se Bohdalová o své zdraví zajímá a dbá na to, aby zůstala zdravá, křtít knihu o tom, jak jsou naše ledviny a srdce propojené, jí bylo ctí. Když se jí však přítomní novináři zeptali, co pro své zdraví a kondici dělá, měla na to překvapivou odpověď.

„Nic zvláštního pro to nedělám. Za všechno vděčím genům, není to moje zásluha, to neovlivníte,“ říká. „Když mě ale pozvali, abych byla kmotrou této publikace, píchlo mě okamžitě u srdce a ucítila jsem lehčí ledvinový záchvat,“ hýřila vtipy.

Také vás může zajímat ...

Zdá se, že jí naštěstí zdraví slouží.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...