Jiřina Bohdalová: PŘEDSTÍRALA NEMOC?

Opravdu by něco takového Bohdalka udělala?

To, že JIŘINA BOHDALOVÁ (86) miluje dobré jídlo a pití, především pak, když je zdarma, není žádné tajemství. Že mu dá ale přednost před dobrým úmyslem a ještě pod rouškou falešné výmluvy, to od ní pořadatelé festivalu filmových a televizních komedií v Novém Městě nad Metují určitě nečekali. Ti se jí totiž nedávno rozhodli udělit cenu za nezapomenutelné role.

Herečka si cenu měla převzít osobně, ale z dlouho plánované akce pak na poslední chvíli vycouvala.

Také vás může zajímat ...

Raději se šla nadlábnout?

„Herečka Jiřina Bohdalová se pro nemoc omluvila, nemohla se proto účastnit,“ znělo vysvětlení organizátorů akce. Jaké ale bylo jejich překvapení, když se den předtím slavná komička zúčastnila veselky režiséra FILIPA RENČE (52). A podle přítomných prý byla dokonce ve velmi dobré a veselé náladě, nic tedy nenasvědčovalo, že by jí během několika hodin, které se na svatbě zdržela, nebylo dobře.

Když se to doneslo organizátorům festivalu, byli pořádně naštvaní. „Chcete jí dát cenu a ona se zachová takhle,“ měl se prý vyjádřit jeden z nich. Jisté tedy je, že příště už se tváří festivalu Bohdalová nestane.

Opravdu by něco takového Bohdalka udělala?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...