Jiřina Bohdalová: PŘEDSTÍRALA NEMOC?

Opravdu by něco takového Bohdalka udělala?

To, že JIŘINA BOHDALOVÁ (86) miluje dobré jídlo a pití, především pak, když je zdarma, není žádné tajemství. Že mu dá ale přednost před dobrým úmyslem a ještě pod rouškou falešné výmluvy, to od ní pořadatelé festivalu filmových a televizních komedií v Novém Městě nad Metují určitě nečekali. Ti se jí totiž nedávno rozhodli udělit cenu za nezapomenutelné role.

Herečka si cenu měla převzít osobně, ale z dlouho plánované akce pak na poslední chvíli vycouvala.

Raději se šla nadlábnout?

„Herečka Jiřina Bohdalová se pro nemoc omluvila, nemohla se proto účastnit,“ znělo vysvětlení organizátorů akce. Jaké ale bylo jejich překvapení, když se den předtím slavná komička zúčastnila veselky režiséra FILIPA RENČE (52). A podle přítomných prý byla dokonce ve velmi dobré a veselé náladě, nic tedy nenasvědčovalo, že by jí během několika hodin, které se na svatbě zdržela, nebylo dobře.

Také vás může zajímat ...

Když se to doneslo organizátorům festivalu, byli pořádně naštvaní. „Chcete jí dát cenu a ona se zachová takhle,“ měl se prý vyjádřit jeden z nich. Jisté tedy je, že příště už se tváří festivalu Bohdalová nestane.

Opravdu by něco takového Bohdalka udělala?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...