Jiřina Bohdalová: Přišla o práci

Nepopsatelné zklamání zažívá herecká legenda Jiřína Bohdalová. Má pocit, že tohle si hvězda jako ona nezasloužila. Připravovala tajný projekt, což měl být, jak se nyní ukázalo, zábavný televizní pořad o lázeňství.

Mělo se jednat o formu procházky tuzemskými lázeňskými městy, kdy by Bohdalová coby moderátorka provedla diváky těmi či oněmi lázněmi a procedurami, které nabízejí. Nevynechala by ani místní pamětihodnosti a slavné rodáky.

Také vás může zajímat ...

Tajemství bylo však nedávno prozrazeno, král televizní zábavy, scenárista a dramaturg Gustav Oplustil (91) o chystaném pořadu promluvil. A Bohdalová se rozzlobila, domnívala se, že se nic prozrazovat nemělo a že to její vysněný pořad škaredě poznamená.

Vlastně měla pravdu, osud nebyl projektu o lázeňství nakloněn. Po natočení pilotního dílu zavládly ve vedení televize rozpaky. Výhrady k problematickému obsahu vedly k tomu, že se pořad ocitl, jak se říká, u ledu.

V současnosti se o jeho vysílání neuvažuje. Za rok nebo za dva tomu může být jinak, ale prý jen za předpokladu, že Bohdalová a Oplustilem udělají řadu změn, což by znamenalo mnoho práce navíc. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...