Jiřina se může kochat

Právě začal soud, který má označit viníka v kauze mnoha padělaných obrazů, kde je jednou z obětí podvodu i herečka Jiřina Bohdalová (87).

Ta, přestože dosud cítí trpkost, si nechala poradit od hudebníka Michaela Kocába (64), a zažádala si na policii o navrácení falešných obrazů Zrzavého, Filly a Slavíčka, a dva z těchto tří už má doma. Na jejich místě už visí jiné obrazy a herečka dosud neví, co vlastně s falzy podnikne. Může se na ně chodit dívat, pokud ji ovšem přejde hněv.

Také vás může zajímat ...

„Kolik jsem se musela naučit textů a kolikrát musela vystoupit na jeviště, abych na ně poctivě vydělala! Je to strašný,“ hořekuje Jiřina, která s výsledky vyšetřování není dvakrát spokojená, ostatně bankéř, který ji připravil o víc než 5 milionů Kč, zmizel a patrně si užívá peněz v nějakém tropickém ráji.

Hurikán na něho!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...