Jiřina zuří! Odplaty se nedočká!

Velké zklamání a naprostá beznaděj. Tak se dá jednoduše popsat nálada jedné z našich předních českých hereček Jiřiny Bohdalové (86). Místo, aby se totiž konečně začalo blýskat na lepší časy a v kauze koupených padělaných obrazů dostal pachatel Radek Pokluda (45) to, co si zaslouží, smetla policie celý případ ze stolu.

Také vás může zajímat ...

Kriminalisté v rámci prošetřování totiž údajně zjistili, že v podstatě nešlo o spáchání trestného činu a celou věc tudíž odložili na neurčito. Jiřina tak těžko svých pět investovaných milionů do tří padělaných obrazů ještě někdy uvidí.

Hereččin právník se sice jejím jménem odvolal, ale zatím to na žádné nové informace ani další otevření případu bohužel nevypadá. Dočká se Jiřina nakonec vytoužené spravedlnosti, nebo bude muset celou věc vzít jen jako ponaučení do dalších neuvážených nákupů? Jedno je jisté. Příště si určitě rozmyslí, komu své peníze dává do ruky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...