Jirka Krampol flámoval a Hanka nemá šaty

Další plnokrevné rodinné drama se rozvinulo v domácnosti Jiřího Krampola (79) a Hany Krampolové (58). Herec není troškař a naplánoval oslavu svých osmdesátin, ač je má až v červenci, na dřívější datum, a sice na narozeniny své ženy, a to hned do pražského Rudolfina.

Také vás může zajímat ...

Bohužel se těšil až moc a provedl alkoholickou generálku už předem, bez ohledu na to, že druhý den měl jít s Hankou vybírat nové šaty. „Nemám co na sebe, protože Jirka prohýřil noc,“ stěžovala si. Jiří dorazil domů až po páté ráno a celý další den byl nepoužitelný.

A to Hance na šatkách a botkách mimořádně záleželo, chtěla se v Rudolfinu opravdu vytáhnout! Ovšem s ohledem na to, že nepřišla v negližé, zdá se, že se jí prekérku povedlo vyřešit. A zároveň jemně upozornit na to, že v rodině není zdaleka jediným milovníkem veselých kalíšků.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...