Jitka Asterová: Děti jí zůsatly na krku?

Je bezmocná! Moderátorka Jitka Asterová (58) je milující matkou svých dvou dětí syna Adama (18) a dcery Anny Kameníkové (23). I když to už dávno nejsou malí caparti, kterým by musela připravovat svačiny do školy a dohlížet na to, jestli si udělali domácí úkoly.

Anna už je pár měsíců vdanou paní Kameníkovou a Adam je také plnoletý. V běžných případech, když děti odrostou, si najdou své vlastní bydlení, vylétnou z hnízda. Jenomže toho se Asterová nejspíš nikdy nedočká.

Také vás může zajímat ...

Anna Kameníková si klidně mohla zařídit společné bydlení se svým partnerem, postavit se na vlastní nohy. Místo toho si ale muže nastěhovala do matčina domu, který Jitka zdědila na půl s bratrem Viktorem.

A pustit se máminy sukně evidentně nehodlá ani Adam. Jitka přitom tolik toužila po tom, konečně mít své soukromí, klid… Co třeba, když si například chtěla pozvat pánskou návštěvu? Musela počítat s tím, že jím doma bude dělat společnost její dítko.

Jenomže když něco Adamovi naznačila, nesetkalo se to s úspěchem. On se k odstěhování neměl. Jitka tedy musela vymyslet jiný plán, který by napjatou situaci vyřešil. Chytla se nejspíš hesla „když nejde Mohamed k hoře, přijde hora k Mohamedovi“.

Aby měla kousek svého soukromí, raději odešla z bytu ona. „Rozhodla jsem se přesídlit proto, že jednak je syn dospělý a jednak žít s osmnáctiletým chlapem je už takové divné. Nechci, aby to byl nějaký mamánek,“ vysvětlila to Asterová.

Je vidět, že je mírnou mámou, která raději skomplikuje život sobě, než aby narušila pohodlí svých dětí. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...