Jitka Asterová: Partner už nesedí

Nikdy o tom nechtěla mluvit. Teď už je to jinak, čas otupil bolest, kterou celé roky cítila. Když se herečce Jitce Asterové (57) narodily děti Anna (23) a Adam (17), dostala se do složité situace.

Otce jejich potomků, Tomáše Linharta, zavřeli do vězení, údajně za daňové úniky. Na výchovu dětí rázná blondýna tedy zůstala sama. I když je energická a působí dojmem, že si ví rady v každé situaci, tehdy cítila, že situace je vážná.

Také vás může zajímat ...

Herečka a moderátorka si procházela peklem. Bylo to nesmírně náročné období. Jitka téměř až záviděla párům, které se staraly o potomky společně. Je to pochopitelné, byla totiž na všechno sama. Ví moc dobře, co to znamená starat se, denně děti vozit do školy, ze školy, na kroužky, vařit pro ně, dělat s nimi úkoly do školy.

Nejednou si svou nesnesitelnou samotu i obrečela, tížila jako závaží. Nyní jsou všechny problémy z minulosti zjevně zapomenuty, celá rodina hledí především kupředu. Stále půvabná Asterová se s bývalým partnerem dokonce ukázala ve společnosti, povídali si, smáli se od ucha k uchu, podnikatel exmanželce dvorně nosil pití.

Svoji byli sedm let. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...