Jitka Asterová: Trpí krutou bolestí!

Překopala celý svůj život

Jitka Asterová.

Tatam jsou bohémská léta, kdy si herečka a moderátorka JITKA ASTEROVÁ (56) mohla dosyta užívat pozemských požitků. V poslední době ji totiž začaly trápit bolesti kloubů. Ty se ozývaly především se změnou počasí, na kterou bývají citliví zejména staří lidé. Herečka se proto zpočátku domnívala, že se jedná o projevy stáří. „Ale ono to spíš bylo opotřebením materiálu.

Mám artrózu,“ přiznala se Jitka Asterová. Právě artróza a s ní spojené nesnesitelné bolesti herečku vyděsily natolik, že se začala strachovat o své zdraví. Představa, že skončí na vozíku, pokud se o sebe nezačne víc starat, ji vyděsila. Asterová šla proto do sebe a doslova překopala svůj životní styl.

„Cvičím jógu, strašně zdravě jím, úplně jsem vyřadila cigarety a takřka nepiju alkohol,“ vypočítává a přiznává, že se teď cítí mnohem lépe.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...