Jitka Asterová: Utíká před svým ex?

Jako mnoho jejích hereckých kolegyň se i JITKA ASTEROVÁ (58) rozhodla překonat samu sebe a vyrazit na duchovně očistnou cestu za dobrodružstvím. Co si od náročné cesty do Nepálu slibuje? Utíká snad před něčím, nebo za jejím náhlým odjezdem stojí milostné problémy? Herečka se totiž vydává na cesty, ale vlastně přiznala, že není velká cestovatelka.

„Jsem hrozně konzervativní, jsem hrozně ráda u sebe doma na chalupě,“ prohlásila herečka. Teď ale potřebuje změnu, proto jede do světa.

Také vás může zajímat ...

Byl v kriminále

Možná dopadlo špatně opětovné sblížení s bývalým partnerem TOMÁŠEM LINHARTEM. S tím byla viděna několikrát na veřejnosti a vždy se v jeho společnosti dobře bavila. Je to také otec jejích dvou dětí. Problémem je, že byl šest let zavřený za daňové úniky a vztah nevydržel. Potřebuje si Asterová srovnat v Nepálu myšlenky, jestli dá bývalému ještě šanci?

Nebo jde o něco jiného?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...