Jitka Boho: Druhé dítě odkládá. Proč?

Ráda by pracovala, ale byla i s dítětem. Nestíhá!

Bývalá Česká Miss 2010 Jitka Boho (25), rozená Válková, vždycky chtěla velkou rodinu. S manželem Lukášem (33) měli štěstí a už po prvním měsíci se jim zadařilo. Dnes již malá Rozárka (1,5) zkouší, co její rodiče vydrží a zjišťuje, že nic moc.

Jak se říká, člověk míní a život mění. „Další dítě chci až tak za pět let.“ To je zatím poslední výkřik, který jsme od Jitky zaslechli. Původně chtěla druhé dítě brzy po narození dcerky, aby děti měli k sobě parťáky.

Jitka vzpomíná na modelingové začátky. Stýská se jí?
Jitka vzpomíná na modelingové začátky. Stýská se jí?

Teď už Jitka moc dobře ví, jak těžké je skloubit jedno mimčo s prací a na druhé si hodlá počkat. „Malá je strašně živá. Pořád někam běhá a my běháme za ní.“ Večer prý oba vyčerpaní padnou na postel a na nic není energie. No, Jitko, mezi námi, za pět let to nebude o nic lepší.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...