Jitka Čvančarová: BUDE MIMINKO, NEBO ROZVOD?

Jen těžko vstřebává, že má vedle sebe ženu plných tvarů

Jak dlouho by vydržela tajit případný rozpad manželství?

Manželská krize, rozpad vztahu a hrozící rozvod… To jsou slova, která se v případě JITKY ČVANČAROVÉ (39) skloňují asi nejčastěji. Herečka přesto stále tvrdí, že je u ní doma všechno v pořádku. Je to ale pravda?

Herečka kyprých tvarů nikdy neměla v lásce příliš štěstí. Než potkala svého současného manžela PETRA ČADKA (38), prožila si jedno hořké zklamání za druhým. Kromě dlouholetého vztahu s hercem MARTINEM HOFMANNEM (39), který měl herečku ponížit tím, že ji podváděl s prostitutkami, si prožila několik nepovedených románků.

Pohledný a charismatický tanečník, kterého poznala v roce 2010 během StarDance, tak pro ni byl něco jako princ na bílém koni. Jiskra, která mezi nimi přeskočila, takřka okamžitě zažehla hotový požár a pár se po rok a půl trvající známosti zasnoubil a zakrátko také vzal. Jejich vztah ale od samého začátku provázely tajnosti.

Nejprve tajili, že spolu vůbec chodí, a následně se snažili utajit i svatbu.

Také vás může zajímat ...

Nikdo by se tak nedivil, kdyby stejné tajnosti panovaly i kolem jejich případného rozvodu.

NEODOLÁ KRÁSNÝM ŽENÁM

Zatímco Jitka je vyloženě rodinný typ a ráda by měla ještě minimálně jedno dítě, o Petrovi se často mluví jako o muži, kterému dělá dobře, když má kolem sebe krásné ženy. Traduje se, že mu žádná z jeho tanečních partnerek nikdy neodolala. Aby také ne, vždyť Čadek je nesmírně pohledný a okouzlující muž.

Navíc mu nechybí ani zdravá dávka sebevědomí, což je ve spojení s jeho taneční kariérou doslova smrtící kombinace. Pletky měl mít údajně s takovými kráskami, jako jsou TATIANA VILHELMOVÁ (38) nebo slovenská dračice ANDREA VEREŠOVÁ (36).

Čvančarová byla v době, kdy se seznámili, smyslnou ženou, ovšem během několika let se její postava zakulatila, což by mohlo být jedním ze zásadních kamenů úrazu v jejich vztahu.

Podle našich informací Čadek jen těžko vstřebává, že má vedle sebe ženu plných tvarů.

DOSTALA NŮŽ NA KRK

Před časem se objevila informace, že manžel Čvančarovou vyzval, aby se sebou začala něco dělat a dostala se znovu do formy. Že by byl ale tak netaktní? Herečka sama připustila, že by se nebránila dalšímu miminku. A hladovění by případné snaze asi nepomohlo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...