Jitka Čvančarová: Chybí jí sláva?

Vždy musí být středem pozornosti, a když jí to nezajistí práce, zajistí jí to hluboký výstřih. Herečka Jitka Čvančarová (41) u diváků nejvíce zabodovala v seriálu Černé vdovy. Seriál měl vysokou sledovanost a všichni o něm mluvili.

To se Čvančarové pochopitelně zamlouvalo, je přece ráda středem pozornosti a je ráda, když se o ní mluví. Nicméně po skončení seriálu její sláva utichla, a to už se jí nelíbilo. Od té doby se jí prý pracovní nabídky zrovna dvakrát nehrnou a herečka už asi neví, jak na sebe upozornit.

Také vás může zajímat ...

V hlavní roli prsa

O Čvančarové je známé, že se odvážných modelů rozhodně nebojí. Ví, kde jsou její přednosti, a umí je také patřičně vystavit. Herečka se proto nikdy nebránila hlubokým výstřihům, ale poslední dobou její styl oblékání zachází do čím dál tím větších extrémů.

Obléká se do příliš upnutých modelů, které jí ne vždy úplně svědčí a občas to zachází až za hranici nevkusu. Jejímu manželovi Petru Čadkovi (40) se tento její styl oblékání nikdy nelíbil a vyjádřil se k tomu už v minulosti.

Nicméně co říká na to, že je jeho žena čím dál tím odvážnější? Doma se kvůli tomu prý neustále hádají, protože Čadek nevidí jediný důvod, proč by se herečka jako ona měla prezentovat takovým způsobem. Ona si ale zase chce udržet pověst sexy čtyřicítky.

Změní se?

Čadek je údajně velmi žárlivý a nelíbí se mu, když jeho ženě někdo věnuje až příliš velkou dávku pozornosti. Při natáčení seriálu Černé vdovy se prý kolem Jitky až podezřele často vyskytoval její kolega Marek Lambora (23).

A nejhorší pro něj je to, že jeho žena si o tu nežádanou pozornost přímo říká. Prý se mu snažila vysvětlit, že je ráda, když ji lidé obdivují a žasnou nad její postavou. On si ale myslí, že o obdiv cizích lidí by si říkat zkrátka neměla.Když se Čvančarové pracovně daří, nikde se až tak neukazuje, když se jí pracovní nabídky nehrnou, je jí všude plno.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...