Jitka Čvančarová: Dítě manželství nezachránilo?

V jejich vztahu to pořádně skřípe. Nebojuje a jako by házela flintu do žita. Vzdává to?

Ačkoliv by věkem měla být na vrcholu sil, skoro to vypadá, jako by Jitka Čvančarová (40) měla nejlepší léta už za sebou. V jejím profesním životě herečky se už delší čas nic závratného neodehrálo. A problémy v manželství s tanečníkem Petrem Čadkem (39), které snad mělo narození druhého potomka zažehnat, se projevují s novou silou. Jak se z toho kdysi populární herečka dostane, je ve hvězdách.

Také vás může zajímat ...

Už nemá co nabídnout?

Hrávala v Doktorovi Martinovi, tančila ve StarDance. Následovaly pak ještě role v třeba v seriálu Soudce A.K. či Labyrintu. Ale v nejspíš jste Jitku Čvančarovou více zaznamenali na festivalu v Karlových Varech, kde předloni bezostyšně vystavila své obří poprsí na červeném koberci. Chvíli byly její fotky všude – a potom zase zmizela ze světa.

Její filmová kariéra nestála tak úplně za řeč a ta televizní se nijak nadějně nevyvíjí. Příjmy z divadla herečce, zvyklé na vyšší úroveň, nejspíš stačit nemusejí. Na pohodě jí určitě nepřidávají ani vleklé problémy ve vztahu s manželem.

S Petrem Čadkem má dceru Elenu (5) a od loňska i pětiměsíčního syna Theodora, od jehož narození si oba prý slibovali nový začátek pošramoceného vztahu.

Přestala o sebe dbát

Herečka na sebe před časem prozradila, že má hodně mužské energie, nebojí se vzít do ruky ani kladivo nebo vrtačku. Uvědomuje si přitom, že muže víc přitahují křehké, bezbranné ženy. Čvančarová si musí navíc neustále hlídat váhu, aby si udržela postavu sexbomby. Každé kilo navíc jí výrazně ubírá na kráse. A protože druhé těhotenství se neobešlo bez problémů, herečka přibrala značně.

Její známí také říkají, že o sebe přestává pečovat.

Při starostech o dvě malé děti by se to sice dalo pochopit, ale copak jí vůbec nezáleží na tom, jestli se líbí manželovi? Než ho Čvančarová potkala, zažila hodně nepříjemný rozpad vztahu s hereckým kolegou Martinem Hofmannem (40), který ji údajně podváděl s prostitutkami.

Petr Čadek nic takového nemá zapotřebí. Jako atraktivní a úspěšný tanečník je v práci neustále obklopený spoustou mladých žen s vypracovanou postavou a ve špičkové formě. A to je riziko, které Jitka určitě nepodceňuje. Žárlivostí ale nic nevyřeší.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...